Deelnemers finale 2019-05-22T08:20:14+02:00

Deelnemers finale HORKA CUP

Ben je geselecteerd voor de finale van de HORKA CUP? Hieronder komt de lijst van de geselecteerde combinaties voor de finale van de HORKA CUP. Is je naam dik gedrukt? Dan ben je en geselecteerd en heb je je opgegeven voor de finale van de HORKA CUP! Is je naam dik gedrukt en staat er een x achter je naam? Dan is je opgave helemaal compleet!

Ben je geselecteerd tijdens één van de selectiewedstrijden en wil je deelnemen aan de finale op 13 in Zwolle? Meld je dan op tijd aan voor de finale van de HORKA CUP via het opgaveformulier.

Let op! Voor de finale is het verplicht eerst het basisparcours te rijden. Inschrijven voor het basisparcours kan via www.mijnknhs.nl. In dit basisparcours wordt de startvolgorde bepaald voor de finale. De finale wordt gereden over 1 parcours met barrage achteraf. 

Categorie C-B

  • Lotte Paus met Sundance
  • Julia Paus met Chin Chin
  • Sieuwke Höften met Charmeur             x
  • Maud Reekers met Gold Fire                  x
  • Lynn Nijenhuis met Easy
  • Caro Lize Wessels Boer met Karel
  • Grytsje Veneklaas met Winnetou         x
  • Alisha Korf met Oki
  • Naomi Wastenecker met Yu-Gi-OH     x
  • Maud Leeuwis met Jumping Jack

Categorie D-B

  • Pia-luise Steggink met Cayenne
  • Isa-bo Caspers met Casper
  • Lonneke Zwienenberg met Valentino’s Son
  • Amanda Vos met Cantos
  • Hannes Vredenberg met Lucky Bastard
  • Carmen Noltes met Trophy D        x
  • Vallery Tienstra met Zebrano       x
  • Iwan Journée met Sifra
  • Amanda Vos met Cantos
  • Sanne de Haan met Sundance
  • Marlon Schlepers met Fiona
  • Daphne Stoeten met Elmo
  • Tim Rijken met Miss Snowy
  • Nina Hoytzager met Missouri Vdk
  • Yara Van den Berg met Palop        x
  • Aimee Kostelijk met Miss Potter
  • Francis Van Gemert met Diva’s Belle

Categorie E-B

  • Lindsay Bals met Garmisch

Categorie C-L

  • Carmen Noltes met Happy
  • Reinoud van der Veen Meerstadt met Cartier’s Altos
  • Femke Meenhuis met KSH Zorro
  • Amanda Vos met Diamond
  • Louisa Pongers met Flash
  • Lemoni Dicker met Lindenburgs Siska               x

Categorie D-L

  • Marjolein Schaftenaar met Surprise Limited Azmiraff
  • Jarell Rolefes met Kilbridget Ella          x
  • Chantal Stroeve met Reigershoeve Dirk
  • Sophie Paus met Charbell
  • Noelle Klokman met Douwe
  • Jesse Berkers met Dynamite H
  • Hannes Vredenberg met Lucky Bastard
  • Simon Redder met Haley La Verdi
  • Lisanne Stroeve met Reigershoeve Dirk
  • Leonie Vos met Woody Woodpecker
  • Dominique Krale met Lady Kickin
  • Marlies Huzen met Myrona i
  • Jolien Lammertink met Jumb                   x
  • Gaëlle Verwij met Okidoki
  • Babette Hanse met Coutrys Boy                x
  • Abigail Hofmeijer met Delmex S               x
  • Noreen van den Dragt met Cheela            x
  • Valerie van Drie met Fire Fox
  • Corina Van den Berg met Or Durango
  • Meredith Baan met Holiday BB                 x
  • Marlies Huzen met Myrona i
  • Emily Hans met Carbon
  • Dyanne van ’t Hul met Gustav

Categorie E-L

  • Denise Florijn met Iolita                x

Categorie C-M

  • Simon Redder met Jay ’s Lisa
  • Amber Krul met Spartacus
  • Jade Kalshoven met Hentenaars Skippy
  • Simon Redder met Jay’s Lisa
  • Julia Vermeu met Bailey
  • Mariesa Veenstra met Roxie
  • Noortje Schillemans met Lady May Flower                x

Categorie D-M

  • Wesley Ter Harmsel met Eagle E.B.         x
  • Mart Ijland met BellaDonna
  • Noelle Klokman met Rowan
  • Roos Wevers met Top dominique             x
  • Marjolein Schaftenaar met Suprise Limited Azmiraff          x
  • Maud Van der Kolk met Tallyho the Mighty Quinn                x
  • Mick Flintrop met Kay’s World
  • Stan Schillemans met Sir Lancelot          x
  • Aylana Smit met De leijen’s Kim
  • Gaëlle Verwij met Beach Boy
  • Aylana Smit met Moonlight Shadow
  • Guusje Van den Braken met Joly’s HoneyRose
  • Nadege Roosjen met Hoppenhof’s Diablo
  • Tamar Blonk met Krimh

Categorie E-M

  • Liz Meenhuis met Vida Loca
  • Rens Appeldoorn met Invita
  • Suzan Kemper met Gantura r
  • Kim Robben met Daimond Hit’s Beauty H
  • Indy Leene met Experanzo

Categorie CDE-Z-ZZ

  • Jo – ann Troost met Berktzicht Saffira
  • Mart Ijland met BellaDonna
  • Mart Ijland met Ratina
  • Daniëlle Holterman met Orchid’s Aurora
  • Linda van Bruxvoort met Casanova Boy
  • Suze Bos met H4u Baileys
  • Lisa Klopman met Prodise’s Varro
  • Tamara van Manen
  • Cheyenne Meijers