About Marlien van den Enk

Deze auteur heeft nog geen informatie verstrekt.
So far Marlien van den Enk has created 26 blog entries.

Uitslagen vijfde selectie HORKA CUP

Uitslagen vijfde selectie HORKA CUP

Zaterdag 25 juni is de vijfde selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Rijssen. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale? vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Charlotte Koopman Pebbles B C Hubertus (PSV), PC Sint 0 70 7
2 Lisanne Nederlof Verolien B C Martiniruiters (PSV), PC 0 66,5 6,5

B springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Myrthe Ijland Ratina B D Kanaalruitertjes, PC de 0 80,5 7,5
2 Joep Bronsvoort Special Prince B D Snorrewind (PSV), PC 0 79 8
3 Colleen Swennenhuis Primrose B D Kanaalruitertjes, PC de 0 72 7
4 Shayla Weusthof “Equiles Jolein””” B D Rossruiters (PSV), PC de 0 71,5 7
5 Fleur Kruger Starmaker B D Hertruitertjes, PC de 0 69,5 7
6 Shenay Bosch U.s.a Motorreizen`s Hayabusa B D Bergruitertjes, PC de 0 67,5 6,5

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Roos Wevers Inka L C Markelo, PC 0 61,7 0 26,63

L springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Chantal Vos Favorite’s Halifax D L D Bogelscamp, PC de 0 70,54 0 27,71
2 Lars Wigger Bas L D Kanaalruitertjes, PC de 0 72,79 0 28
3 Sanne Teunissen Quick L D Markelo, PC 0 66,09 0 30,7
4 Harm Woertman Hazelhorst Derby L D Markelo, PC 0 66,38 0 31,02
5 Diémo Brandes Orchid’s Gaya L D Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 68,13 0 31,21
6 Britt Wevers Top Dominique L D Markelo, PC 0 72,71 0 31,32

L springen – Categorie E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Else Waayer Maxima L E Molenruiters (PSV), PC de 0 71,24 0 27,94
2 Lotte Wansink Timeless L E Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 69,82 0 28,54

M/Z springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Caresse Kolkman Caruso M C Deldenerbroek (PSV), PC 4 71,75

M springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Lars Wigger Bliksem M D Kanaalruitertjes, PC de 0 73,61 0 38,81
2 Chantal Vos Kelando D M D Bogelscamp, PC de 0 70,09 0 38,94
3 Savannah Brandes Alissia M D Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 71,52 0 41,6
4 Wynona Dethmers Rasputin M D Vijf Marken, PC de 0 72,94 0 42,01

Z springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Loïs Joosse Dukershoeve Orchid´s Alexander Z D Avereest en Omstreken, PC 1 78,66
Uitslagen vijfde selectie HORKA CUP 2017-05-24T21:16:36+01:00

Winnaars Wildcard

Winnaars Wildcard

De winnaars van de WILDCARD van de HORKA CUP finale zijn bekend:

1. Kyra Schuttert – Ritzy Ragz
2. Simon Redder – Black Magic
3. Bente Karstanje – Uniek
4. Pien de Boer – Lady
5. Tes Wellenberg – Nala

Gefeliciteerd! De prijswinnaars krijgen een Wildcard voor de finale op zaterdag 9 juli in Heino. Daarnaast mogen jullie deze finale gratis starten. Geef je nog wel even op via het opgaveformulier en meld je aan via www.mijnknhs.nl voor het basisparcours!

Winnaars Wildcard 2016-07-02T09:28:08+01:00

Extra prijzen finale HORKA CUP!

Extra prijzen finale HORKA CUP!

HORKA stelt naast het prijzengeld vele extra prijzen ter beschikking voor de finale van de HORKA CUP op zaterdag 9 juli in Heino:

PRIJZENGELD:
1e prijs: €100,-
2e prijs: € 75,-
3e prijs: € 50,-
4e prijs: € 25,-
5e prijs: € 12,50

PRIJZEN PER CATEGORIE: 
1e prijs: HORKA zadeldek Dutch, HORKA fleecedeken Dutch en HORKA peesbeschermers
2e prijs: HORKA zadeldek Dutch
3e prijs: HORKA halsterset Dutch

PRIJZEN VOOR DE OVERALL WINNAARS:
1e prijs: Compleet HORKA Farao springzadel
2e prijs: HORKA shirt + fotoshoot van MOOI! Media & More

Extra prijzen finale HORKA CUP! 2016-06-30T10:36:47+01:00

Uitslagen vierde selectie HORKA CUP

Op vrijdag en zaterdag 17 en 18 juni is de vierde selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Staphorst. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale? vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Aylana Smit Infinity B C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 81
2 Jannie Nentjes The Mister B C Orcaruiters (PSV), PC 0 79
3 Indy De Vroet Alex B C Huneruiters, PC 0 76,5
4 Pien De Boer Moonlight B C Nieuwleusen, PC 0 74,5
5 Simon Redder Jay ’s Lisa B C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 74

B springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Ruth Schilder Big Star B D Bergruiters, PC de 0 81
2 David Derksen Goldwyn Emelwerth B D Burcht (PSV), PC de 0 79
3 Maria Bernhard Meerkes Purioso B D Vollenhove (PSV), PC 0 78,5
4 Wesley De Boer Denver B D Nieuwleusen, PC 0 77
5 Anne-jet Harms Bbn Buddha To Buddha B D Zwartewaterruiters, PC 0 76,5
6 Jannie Nentjes Challenge B D Orcaruiters (PSV), PC 0 76
7 Maud Van Rees Warenzo B D Zwartewaterruiters, PC 0 74,5
8 Wianne Huzen Myrona i B D Nieuwleusen, PC 0 74
9 Anne – roos Prins Einstein B D Vrederuiters, PC de 0 72

B springen – Categorie E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Jeanine Jorna Glenda B E Deltaruiters, PC de 0 74,5
2 Marleen Bloemert Felocia B E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 69,5
3 Anne Bakker Faily B E Bosruiters Koekange, PC de 0 65

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Julia Vermue Bailey L C Vollenhove (PSV), PC 0
2 Britt Schaper Chupa Chup L C Heideruiters, PC de 0
3 Britt Schaper Sunshine L C Heideruiters, PC de 0

L springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Carmen De Witte Melody L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
2 Joel Zwanepol Papa Chico L D Zwartewaterruiters, PC 0
3 Nick Nanning Oakytwo L D Heideruiters, PC de 0
4 Sera Wammes Joep L D Meppel, Ponyclub 0
5 Zoë Braakman Iris L D Nieuwleusen, PC 0
6 Cherine Vos Cantos L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
7 Wianne Huzen Femke W. L D Nieuwleusen, PC 0

M springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Saskia Brinkman Hentel M C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
2 Abdissa Van der Kamp De Mensinghe`s Sophie M C Nieuwleusen, PC 0

M springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Anouk Mulder Freedom M D Tjongerruiters (PSV), PC de 0
2 Annemiek Harink Temptation M D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
3 Aisha Smit Moonlight Shadow M D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
4 Ilse Hokse Arezzo M E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
5 Annewil Van de Veen Desperado M D Haske (PSV), PC ‘t 0
6 Sven Kats Macho M D Prinses Beatrix (PSV), PC 4 60,28

Z springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Joke Bakker Time Out Z D Heideruters (PSV), PC de 0
2 Ine Zegeren Quboy Z Z D Vrederuiters, PC de 0
3 Annemiek Harink Celine Z D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
Uitslagen vierde selectie HORKA CUP 2017-05-24T21:16:36+01:00

Uitslagen derde selectie HORKA CUP

Uitslagen derde selectie HORKA CUP

Zaterdag 11 juni is de derde selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Broekland. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale? vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Merel Blankvoort (Sel) Dublin B C Heuvelruitertjes, PC de 0 76,5
2 Jort Knobben Walesko B C Heemruiters (HV), PC de 0 74
3 Rosi Niese (Sel) Amor B C Horstruiters (PSC), PC de 0 72

B springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Roos Hansman (Sel) Panfu van de Bisschop B D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 77
2 Wybe Scholten Coco SW B D Berghoeve (PSV), PC 0 76,5
3 Ruth Schilder (Sel) Big Star B D Bergruiters, PC de 0 74
4 Fayegale Krieger (Sel) Athena de l’Eguille B D Berkenruiters (PSV), PC de 0 74
Goike Van Olst (Sel) Allegro B E Berghoeve (PSV), PC 0 67,5
6 Yannick Bunnik (Sel) Gold Fire B D Bathmen, PC 0 69,5
7 Suzan Ten Broeke (Sel) Verdinant B B D Heuvelruitertjes, PC de 0 69,5
Justin Zwartjens Orchid`s Sea Foam B D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 67,5
9 Zoë Braakman (Sel) Iris B D Nieuwleusen, PC 0 67
Justin Zwartjens Clonkeen Martha B D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 63
11 Maike Woestenenk (Sel) Hoppenhof’s Mambo B D Steffenrijders (PSV), PC Sint 0 67,5
Kayra Jansen – Van der Sligte Herbie B D Heemruiters (HV), PC de 0 63

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Niels Elshof (Sel) Twister L C Lierderholthuis (PSV), PC 0 68,77
2 Roos Wevers Inka L C Markelo, PC 0 61,06

L springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Roos Hansman (Sel) Davanti L E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 67,8
2 Madeé Van Overbeek (Sel) Eastern Charm L E Lemelerveld (PSV), PC de 0 61,17
3 Iris Elshof (Sel) Eagle Wave L D Lierderholthuis (PSV), PC 0 72,28
4 Merel Blankvoort (Sel) Julia’s Special Edition MB L D Heuvelruitertjes, PC de 0 68,78
5 Maureen Averesch (Sel) Duncan L D Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 63,68

M/Z springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Louise Van den Berg (Sel) Magic M C Lemelerveld (PSV), PC de 0 56,84
2 Esmée Kijk in de vegte (Sel) Captain Jack Z C Kloosterruiters (PC), PV de 0 66,26

M/Z springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Janine Kempers (Sel) Orchid’s Yacumo M D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 54,99
2 Jasper Reilink (Sel) Castle Rock M D Deventer ’85, PC 0 61,87
3 Aniek Logtenberg (Sel) Unlimited Sky M D Lemelerveld (PSV), PC de 0 53,47

Z/ZZ springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Anouk Elshof (Sel) Fuego Z D Lierderholthuis (PSV), PC 0 66,25
2 Sebastiaan Reilink (Sel) Marnick Z E Deventer ’85, PC 0 60,56
Uitslagen derde selectie HORKA CUP 2017-05-24T21:16:36+01:00

Win een HORKA Arrow Graphic helm!

Win een HORKA Arrow Graphic helm!

HORKA CUP en HORKA verloten op Facebook een Arrow Graphic helm. Wat moet je doen om deze prijs te winnen?

  1. Like de Facebook pagina van HORKA CUP én HORKA.
  2. Deel dit bericht op je tijdlijn.
  3. Geef in een reactie onder deze foto aan welke maat je graag wilt winnen.
  4. Win een HORKA Arrow Graphic helm!

* HORKA kiest 1 winnaar. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd

Win een HORKA Arrow Graphic helm! 2016-06-15T15:29:14+01:00

Uitslagen tweede selectie HORKA CUP

Uitslagen tweede selectie HORKA CUP

Zaterdag 14 mei is de tweede selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden tijdens het Hippinkster concours in Hattem. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale: vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Britt Schaper Chupa Chup B C Heideruiters, PC de 0 75,5 7,5
2 Jantien Naber (Sel) Casper B C Flevoruiters (PSV), PC 0 71,5 7
3 Britt Schaper Sunshine B C Heideruiters, PC de 0 71 7

B springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Elise Geschiere (Sel) Sweet Melody B D Flevoruiters (PSV), PC 0 80,5 8
Marit Lans (Sel) Gijs b B E Flevoruiters (PSV), PC 0 80,5 8
3 Lobke Smit (Sel) Rebelle B D Avereest en Omstreken, PC 0 75,5 7
4 Cristine Tessemaker (Sel) Bill B D Horsthoekruiters, PC de 0 74 7,5
5 Amber Van der Mast (Sel) Kyra B D Bosruiters, PC de 0 74 7
Louisa Van der Velde (Sel) Tommy B E Driehoekruiters, PC de 0 74 7
Bo De Ruiter (Sel) Equitalle B E Wet, PC 0 74 7
8 Marlou Dekker (Sel) Faithful B D Boekweitruiters, PC de 0 73,5 7
Renzo Laffra (Sel) Iceman B D Vuurtorenruiters, PC de 0 73,5 7
Romee Heetkamp Aragini B E Driehoekruiters, PC de 0 73,5 7
11 Sanne Geschiere (Sel) Bentley B D Flevoruiters (PSV), PC 0 73 7

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Milan Morssinkhof (Sel) Sterloin L C Bosrakkers, PC de 0 63,9 0 37,52
2 Marilyn Roelofs (Sel) Calypso L C Hertruitertjes, PC de 0 66,84 0 42,66

L springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Esme Ekkelkamp Never Know’s Nick L D Bergruitertjes, PC de 0 63,76 0 33,69
2 Demi Herder (Sel) Guppie L E Brinkruiters, PC de 0 69,52 0 34,61
3 Maud Hanse (Sel) Countrys Boy L D Flevoruiters (PSV), PC 0 66,04 0 34,78
4 Lisa Klopman (Sel) Prodise`s Varro L D Bosruiters, PC de 0 71,96 0 34,9
5 Esther Lammerts (Sel) Zero L D Flevoruiters (PSV), PC 0 64,55 0 35,12
6 Liz Van der Stouwe (Sel) Jesse L D Haerst, PC de 0 67,12 0 35,26
7 Esme Ekkelkamp (Sel) Never Know’s Kantjes Zorak L D Bergruitertjes, PC de 0 68,04 0 35,47
8 Dylian Roelofs (Sel) Jacodie’s Bo’s Blaze L D Hertruitertjes, PC de 0 67,47 0 37,01

M springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Maud Hanse (Sel) Summer M C Flevoruiters (PSV), PC 0 64,66 0 46,3

M springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Jip Spruijt (Sel) Woodrow Carisbrooke M D Horsthoekruiters, RV de 0 65,18 0 39,86
2 Esmay Schaftenaar (Sel) Surprise Limited Azmiraff M D Heuvelruiters, PC de 0 75,04 0 47,73
3 Janine Kempers (Sel) Orchid’s Yacumo M D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 63,16 4 38,03
4 Mimi Baauw (Sel) Juffie M D Avereest en Omstreken, PC 0 69,25 4 46,33
5 Esmee Westerink (Sel) Lucky Dream M D Heuvelruiters, PC de 4 67,26

Z/ZZ springen – Categorie C/D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Gerwilmer Ton Soerabaja Z D Klein Maar Dapper, PC 0 67,18 0 41,32
2 Dominique Klock H4u Baileys Z D Driehoekruiters, PC de 0 71 0 44,03
3 Anouk Elshof Fuego Z D Lierderholthuis (PSV), PC 0 77,13 5 55,16
4 Esmee Westerink Miss- Dexter ZZ D Heuvelruiters, PC de 4 67,63
Uitslagen tweede selectie HORKA CUP 2017-05-24T21:16:36+01:00

Uitslagen eerste selectie HORKA CUP

Uitslagen eerste selectie HORKA CUP

Zaterdag 7 mei is de eerste selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Nieuwleusen. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale: vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Tessa Rumph I Follow You B C Avereest en Omstreken, PC 0 83,5
2 Pien de Boer Moonlight B C Nieuwleusen, PC 0 81,0
3 Indy De Vroet Alex B C Huneruiters, PC 0 78,5
4 Jo – ann Troost Corlando B C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 76,5
5 Frank Zaalberg Cindy B C Heemruiters (HV), PC de 0 74,0
Jennifer Hidding Charlie B C HCE Ruiters (PSV), PC 0 74,0

B springen – Categorie D

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Isabeau Brouwer Brinckhoff ’s Diamond B D Reestruitertjes, PC de 0 88,5
2 Anouk van den Brink Brooklyn Jack B D Nieuwleusen PC 0 81,5
3 Maud van Rees (Sel) Warenzo B D Zwartewaterruiters, PC 0 81,0
4 Anouk van den Brink Jeshi B D Nieuwleusen, PC 0 81,0
5 Anne – roos Prins Einstein B D Vrederuiters, PC de 0 76,5
6 Eline Slager Grey Dior B D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 76,0
7 Eline Slager Zepp B D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 74,0
Estelle Kwakkel Newton B D Toi Toi (PSV), PC 0 74,0
Anouk Wolfkamp (Sel) Hippy Chick B D Heemruiters (HV), PC de 0 74,0

B springen – Categorie E

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Aïcha Weggemans Casanova B E Prinses Beatrix (PSV), PC 0 78,5
2 Evelien Oskam Excellent B E Woldruiters (PSV), PC de 0 76,5
3 Rheava Siy Cerise De Circee B E Zuidwolde, PC 0 76,0
4 Rosan van de Goor Elexa B E Heuvelruiters, PC de 0 74,5

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Jordi Koopmans Magic L C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 66,09 0 39,18
2 Niels Elshof Twister L C Lierderholthuis (PSV), PC 0 69,40 0 41,42

L springen – Categorie D

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Manon Ruitenberg Aurora L D Nieuwleusen, PC 0 61,51 0 36,80
2 Iwan Journée Kanshebber’s Karian L D Nieuwleusen, PC 0 69,83 0 37,89
3 Eline Slager Diadeem L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 64,77 0 38,03
4 Paulien ten Kate Zita L D Avereest en Omstreken, PC 0 63,17 0 39,33
5 Raymond Redder Evenboer’s Alexia L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 64,75 0 39,45
6 Mette Marit Eppinga (Sel) Happy-boy L D Freuleruiters, PC de 0 70,31 0 39,81
7 Daphne van den Berg Jackpot L D Nieuwleusen, PC 0 66,06 0 39,85
8 Jan Wolfs Slangenburg’s Alexander L D Klein Maar Dapper, PC 0 65,45 0 40,52
9 Joanne Vos (Sel) Kantje’s Gloria L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 70,15 0 41,23
10 Estelle Kwakkel Kantje’s El – Passo L D Toi Toi (PSV), PC 0 61,47 0 41,62
11 Iris Elshof kwint van Orchid’s L D Lierderholthuis (PSV), PC 0 68,25 0 42,68

L springen – Categorie E

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Paul van Hulst allegro L E Millenniumruiters 0 71,25 4 45,38
2 Fleur Oosting Dropshot L E Steenwyck, PC 0 8 46,15

M springen – Categorie C / Z springen – Categorie C

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Joost Wolfs Ice Dj M C Klein Maar Dapper, PC 0 62,68 0 40,60
2 Saskia Brinkman Hentel M C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 62,02 4 39,57

M springen – Categorie D

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Eline Slager Tomboy M D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 64,16 0 36,65
2 Rian van der Sluis Igmar M D Deltaruiters, PC de 0 60,36 0 36,99
3 Kim Zantingh Twister M D Zuidwolde, PC 0 72,21 0 38,83
4 Marloes De Beuze Westerveld’s Justine M D Heuvelruiters, PC de 0 68,48 0 43,84
5 Annemiek Harink Celine M D VVV Rouveen 0 65,31 0 44,73
6 Janine Kempers (Sel) Orchid’s Yacumo M D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 66,78 4 40,10

Z springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Gerrit Veenstra Tequila Sunrise Z D Radboudruiters, PC de 0 69,63 0 36,50
2 Joke Bakker Time Out Z D Heideruters (PSV), PC de 0 62,02 0 38,01
3 Djamilla Kooiker Keighley Z E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 64,25 0 38,17
Uitslagen eerste selectie HORKA CUP 2017-05-24T21:16:36+01:00

Eerste selectie HORKA CUP

Foto’s eerste selectie HORKA CUP

Afgelopen weekend vond in Nieuwleusen de eerste selectiewedstrijd plaats van de HORKA CUP. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd! Van de week komen de eerste geselecteerde combinaties voor de finale online.

Van het L springen zijn foto’s gemaakt, welke terug zijn te vinden op de HORKA CUP Facebook pagina. Wil je je foto in groot formaat zonder logo? Deze kan je bestellen voor €7,50 per stuk. Stuur dan even een e-mail!

Eerste selectie HORKA CUP 2017-05-24T21:16:36+01:00