Uitslagen vijfde selectie HORKA CUP

Zaterdag 25 juni is de vijfde selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Rijssen. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale? vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Charlotte Koopman Pebbles B C Hubertus (PSV), PC Sint 0 70 7
2 Lisanne Nederlof Verolien B C Martiniruiters (PSV), PC 0 66,5 6,5

B springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Myrthe Ijland Ratina B D Kanaalruitertjes, PC de 0 80,5 7,5
2 Joep Bronsvoort Special Prince B D Snorrewind (PSV), PC 0 79 8
3 Colleen Swennenhuis Primrose B D Kanaalruitertjes, PC de 0 72 7
4 Shayla Weusthof “Equiles Jolein””” B D Rossruiters (PSV), PC de 0 71,5 7
5 Fleur Kruger Starmaker B D Hertruitertjes, PC de 0 69,5 7
6 Shenay Bosch U.s.a Motorreizen`s Hayabusa B D Bergruitertjes, PC de 0 67,5 6,5

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Roos Wevers Inka L C Markelo, PC 0 61,7 0 26,63

L springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Chantal Vos Favorite’s Halifax D L D Bogelscamp, PC de 0 70,54 0 27,71
2 Lars Wigger Bas L D Kanaalruitertjes, PC de 0 72,79 0 28
3 Sanne Teunissen Quick L D Markelo, PC 0 66,09 0 30,7
4 Harm Woertman Hazelhorst Derby L D Markelo, PC 0 66,38 0 31,02
5 Diémo Brandes Orchid’s Gaya L D Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 68,13 0 31,21
6 Britt Wevers Top Dominique L D Markelo, PC 0 72,71 0 31,32

L springen – Categorie E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Else Waayer Maxima L E Molenruiters (PSV), PC de 0 71,24 0 27,94
2 Lotte Wansink Timeless L E Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 69,82 0 28,54

M/Z springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Caresse Kolkman Caruso M C Deldenerbroek (PSV), PC 4 71,75

M springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Lars Wigger Bliksem M D Kanaalruitertjes, PC de 0 73,61 0 38,81
2 Chantal Vos Kelando D M D Bogelscamp, PC de 0 70,09 0 38,94
3 Savannah Brandes Alissia M D Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 71,52 0 41,6
4 Wynona Dethmers Rasputin M D Vijf Marken, PC de 0 72,94 0 42,01

Z springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Loïs Joosse Dukershoeve Orchid´s Alexander Z D Avereest en Omstreken, PC 1 78,66
2017-05-24T21:16:36+02:00