Op vrijdag en zaterdag 17 en 18 juni is de vierde selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Staphorst. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale? vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Aylana Smit Infinity B C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 81
2 Jannie Nentjes The Mister B C Orcaruiters (PSV), PC 0 79
3 Indy De Vroet Alex B C Huneruiters, PC 0 76,5
4 Pien De Boer Moonlight B C Nieuwleusen, PC 0 74,5
5 Simon Redder Jay ’s Lisa B C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 74

B springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Ruth Schilder Big Star B D Bergruiters, PC de 0 81
2 David Derksen Goldwyn Emelwerth B D Burcht (PSV), PC de 0 79
3 Maria Bernhard Meerkes Purioso B D Vollenhove (PSV), PC 0 78,5
4 Wesley De Boer Denver B D Nieuwleusen, PC 0 77
5 Anne-jet Harms Bbn Buddha To Buddha B D Zwartewaterruiters, PC 0 76,5
6 Jannie Nentjes Challenge B D Orcaruiters (PSV), PC 0 76
7 Maud Van Rees Warenzo B D Zwartewaterruiters, PC 0 74,5
8 Wianne Huzen Myrona i B D Nieuwleusen, PC 0 74
9 Anne – roos Prins Einstein B D Vrederuiters, PC de 0 72

B springen – Categorie E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Jeanine Jorna Glenda B E Deltaruiters, PC de 0 74,5
2 Marleen Bloemert Felocia B E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 69,5
3 Anne Bakker Faily B E Bosruiters Koekange, PC de 0 65

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Julia Vermue Bailey L C Vollenhove (PSV), PC 0
2 Britt Schaper Chupa Chup L C Heideruiters, PC de 0
3 Britt Schaper Sunshine L C Heideruiters, PC de 0

L springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Carmen De Witte Melody L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
2 Joel Zwanepol Papa Chico L D Zwartewaterruiters, PC 0
3 Nick Nanning Oakytwo L D Heideruiters, PC de 0
4 Sera Wammes Joep L D Meppel, Ponyclub 0
5 Zoë Braakman Iris L D Nieuwleusen, PC 0
6 Cherine Vos Cantos L D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
7 Wianne Huzen Femke W. L D Nieuwleusen, PC 0

M springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Saskia Brinkman Hentel M C V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
2 Abdissa Van der Kamp De Mensinghe`s Sophie M C Nieuwleusen, PC 0

M springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Anouk Mulder Freedom M D Tjongerruiters (PSV), PC de 0
2 Annemiek Harink Temptation M D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
3 Aisha Smit Moonlight Shadow M D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
4 Ilse Hokse Arezzo M E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
5 Annewil Van de Veen Desperado M D Haske (PSV), PC ‘t 0
6 Sven Kats Macho M D Prinses Beatrix (PSV), PC 4 60,28

Z springen – Categorie D

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Joke Bakker Time Out Z D Heideruters (PSV), PC de 0
2 Ine Zegeren Quboy Z Z D Vrederuiters, PC de 0
3 Annemiek Harink Celine Z D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0
2017-05-24T21:16:36+02:00