Uitslagen derde selectie HORKA CUP

Zaterdag 11 juni is de derde selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden in Broekland. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale? vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Merel Blankvoort (Sel) Dublin B C Heuvelruitertjes, PC de 0 76,5
2 Jort Knobben Walesko B C Heemruiters (HV), PC de 0 74
3 Rosi Niese (Sel) Amor B C Horstruiters (PSC), PC de 0 72

B springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1
1 Roos Hansman (Sel) Panfu van de Bisschop B D V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 77
2 Wybe Scholten Coco SW B D Berghoeve (PSV), PC 0 76,5
3 Ruth Schilder (Sel) Big Star B D Bergruiters, PC de 0 74
4 Fayegale Krieger (Sel) Athena de l’Eguille B D Berkenruiters (PSV), PC de 0 74
Goike Van Olst (Sel) Allegro B E Berghoeve (PSV), PC 0 67,5
6 Yannick Bunnik (Sel) Gold Fire B D Bathmen, PC 0 69,5
7 Suzan Ten Broeke (Sel) Verdinant B B D Heuvelruitertjes, PC de 0 69,5
Justin Zwartjens Orchid`s Sea Foam B D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 67,5
9 Zoë Braakman (Sel) Iris B D Nieuwleusen, PC 0 67
Justin Zwartjens Clonkeen Martha B D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 63
11 Maike Woestenenk (Sel) Hoppenhof’s Mambo B D Steffenrijders (PSV), PC Sint 0 67,5
Kayra Jansen – Van der Sligte Herbie B D Heemruiters (HV), PC de 0 63

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Niels Elshof (Sel) Twister L C Lierderholthuis (PSV), PC 0 68,77
2 Roos Wevers Inka L C Markelo, PC 0 61,06

L springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Roos Hansman (Sel) Davanti L E V.V.V. Rouveen e.o., PC 0 67,8
2 Madeé Van Overbeek (Sel) Eastern Charm L E Lemelerveld (PSV), PC de 0 61,17
3 Iris Elshof (Sel) Eagle Wave L D Lierderholthuis (PSV), PC 0 72,28
4 Merel Blankvoort (Sel) Julia’s Special Edition MB L D Heuvelruitertjes, PC de 0 68,78
5 Maureen Averesch (Sel) Duncan L D Oosterhoffruiters (PSV), PC de 0 63,68

M/Z springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Louise Van den Berg (Sel) Magic M C Lemelerveld (PSV), PC de 0 56,84
2 Esmée Kijk in de vegte (Sel) Captain Jack Z C Kloosterruiters (PC), PV de 0 66,26

M/Z springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Janine Kempers (Sel) Orchid’s Yacumo M D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 54,99
2 Jasper Reilink (Sel) Castle Rock M D Deventer ’85, PC 0 61,87
3 Aniek Logtenberg (Sel) Unlimited Sky M D Lemelerveld (PSV), PC de 0 53,47

Z/ZZ springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1
1 Anouk Elshof (Sel) Fuego Z D Lierderholthuis (PSV), PC 0 66,25
2 Sebastiaan Reilink (Sel) Marnick Z E Deventer ’85, PC 0 60,56
2017-05-24T21:16:36+02:00