Uitslagen tweede selectie HORKA CUP

Zaterdag 14 mei is de tweede selectiewedstrijd van de HORKA CUP verreden tijdens het Hippinkster concours in Hattem. Hieronder de prijswinnaars én geselecteerden voor de finale van de HORKA CUP op 9 juli in Heino. Ben je geselecteerd voor de finale: vergeet je dan niet op te geven doormiddel van het opgaveformulier op deze website.

B springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Britt Schaper Chupa Chup B C Heideruiters, PC de 0 75,5 7,5
2 Jantien Naber (Sel) Casper B C Flevoruiters (PSV), PC 0 71,5 7
3 Britt Schaper Sunshine B C Heideruiters, PC de 0 71 7

B springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 stijl1 wvr1
1 Elise Geschiere (Sel) Sweet Melody B D Flevoruiters (PSV), PC 0 80,5 8
Marit Lans (Sel) Gijs b B E Flevoruiters (PSV), PC 0 80,5 8
3 Lobke Smit (Sel) Rebelle B D Avereest en Omstreken, PC 0 75,5 7
4 Cristine Tessemaker (Sel) Bill B D Horsthoekruiters, PC de 0 74 7,5
5 Amber Van der Mast (Sel) Kyra B D Bosruiters, PC de 0 74 7
Louisa Van der Velde (Sel) Tommy B E Driehoekruiters, PC de 0 74 7
Bo De Ruiter (Sel) Equitalle B E Wet, PC 0 74 7
8 Marlou Dekker (Sel) Faithful B D Boekweitruiters, PC de 0 73,5 7
Renzo Laffra (Sel) Iceman B D Vuurtorenruiters, PC de 0 73,5 7
Romee Heetkamp Aragini B E Driehoekruiters, PC de 0 73,5 7
11 Sanne Geschiere (Sel) Bentley B D Flevoruiters (PSV), PC 0 73 7

L springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Milan Morssinkhof (Sel) Sterloin L C Bosrakkers, PC de 0 63,9 0 37,52
2 Marilyn Roelofs (Sel) Calypso L C Hertruitertjes, PC de 0 66,84 0 42,66

L springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Esme Ekkelkamp Never Know’s Nick L D Bergruitertjes, PC de 0 63,76 0 33,69
2 Demi Herder (Sel) Guppie L E Brinkruiters, PC de 0 69,52 0 34,61
3 Maud Hanse (Sel) Countrys Boy L D Flevoruiters (PSV), PC 0 66,04 0 34,78
4 Lisa Klopman (Sel) Prodise`s Varro L D Bosruiters, PC de 0 71,96 0 34,9
5 Esther Lammerts (Sel) Zero L D Flevoruiters (PSV), PC 0 64,55 0 35,12
6 Liz Van der Stouwe (Sel) Jesse L D Haerst, PC de 0 67,12 0 35,26
7 Esme Ekkelkamp (Sel) Never Know’s Kantjes Zorak L D Bergruitertjes, PC de 0 68,04 0 35,47
8 Dylian Roelofs (Sel) Jacodie’s Bo’s Blaze L D Hertruitertjes, PC de 0 67,47 0 37,01

M springen – Categorie C

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Maud Hanse (Sel) Summer M C Flevoruiters (PSV), PC 0 64,66 0 46,3

M springen – Categorie D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Jip Spruijt (Sel) Woodrow Carisbrooke M D Horsthoekruiters, RV de 0 65,18 0 39,86
2 Esmay Schaftenaar (Sel) Surprise Limited Azmiraff M D Heuvelruiters, PC de 0 75,04 0 47,73
3 Janine Kempers (Sel) Orchid’s Yacumo M D Reelaer (HSV), PC ‘t 0 63,16 4 38,03
4 Mimi Baauw (Sel) Juffie M D Avereest en Omstreken, PC 0 69,25 4 46,33
5 Esmee Westerink (Sel) Lucky Dream M D Heuvelruiters, PC de 4 67,26

Z/ZZ springen – Categorie C/D/E

Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Gerwilmer Ton Soerabaja Z D Klein Maar Dapper, PC 0 67,18 0 41,32
2 Dominique Klock H4u Baileys Z D Driehoekruiters, PC de 0 71 0 44,03
3 Anouk Elshof Fuego Z D Lierderholthuis (PSV), PC 0 77,13 5 55,16
4 Esmee Westerink Miss- Dexter ZZ D Heuvelruiters, PC de 4 67,63
2017-05-24T21:16:36+02:00